
Luty w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach zapowiada się niezwykle intensywnie i różnorodnie.
Na publiczność czekają spektakle teatralne, koncerty, warsztaty, spotkania literackie i wydarzenia edukacyjne – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Miesiąc otworzy nowy cykl spektakli dla najmłodszych, a bajkowa opowieść O czarodzieju, co w szafie śpi zabierze całe rodziny w świat magii i wyobraźni.
W walentynkowym nastroju odbędzie się koncert finałowy warsztatów wokalnych So’uLove – wieczór pełen emocji, subtelnych interpretacji i muzycznych wyznań.
Miłośników teatru zachwyci komedia Tylko miłość. Sceny z życia małżeńskiego oraz nagradzany monodram Solaris Bałtyckiego Teatru Dramatycznego, inspirowany twórczością Stanisława Lema.
W lutym MOK zaprosi także do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego podczas I Polickiego Dyktanda.
Dla najmłodszych przygotowano kolejne Spotkanie z bajką z cyklu „Poznajemy 7 uczuć”, tym razem poświęcone zazdrości.
Nie zabraknie również propozycji dla melomanów – wykład i recital fortepianowy Fryderyk Chopin – tajemnica piękna połączy muzykę, psychologię i refleksję nad sztuką.
Każde z wydarzeń to okazja do spotkania z kulturą na wysokim poziomie i wspólnego przeżywania emocji.
Szczegółowe informacje: https://mokpolice.pl

Gmina Police