W minioną sobotę burmistrz Polic Władysław Diakun wraz z prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Janem Bednarkiem parafowali list intencyjny o nawiązaniu współpracy. Podobny dokument ZZPN podpisał również z właścicielem hotelu Dobosz Grzegorzem Doboszem.

Do uroczystego podpisania listu intencyjnego doszło przed szerokim audytorium blisko 300 uczestników turnieju piłkarskiego „Konfrontacja Klubów Piłkarskich ZZPN”, której podsumowanie odbyło się w hotelu Dobosz.

- Gmina Police i Hotel Dobosz to od lat nasi niezawodni partnerzy. Przy okazji organizacji naszych imprez zawsze możemy liczyć na ich wsparcie. Na preferencyjnych warunkach możemy korzystać z infrastruktury sportowej gminy oraz z warunków jakie swoim gościom ma do zaoferowania hotel Dobosz – powiedział po podpisaniu umowy Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

- Z przyjemnością obserwuję pasję i zaangażowanie z jakim pracują na rzecz rozwoju futbolu działacze ZZPN. Współpracujemy od lat. Posiadamy dobrej jakości obiekty sportowe, z których chętnie korzysta Związek – zaznaczył burmistrz Police Władysław Diakun.

Współpraca pomiędzy Gminą Police i Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej od wielu już lat układa się wzorcowo.