1 grudnia 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Policach odbyło się spotkanie ze sportowcami: Jolantą Majką i Tomaszem Kazimierczakiem – trenerem. Jolanta Majka przywiozła brązowy medal z Mistrzostw Świata w parawioślarstwie (24.09-1.10.2017), które odbyły się na Florydzie. Policzanka reprezentowała Polskę razem z Michałem Gadowskim, z którym trenuje w klubie Sportowym Inwalidów „Start Szczecin”

Sportowcy 8 grudnia 2017 roku powalczą o medale Mistrzostw Europy w wioślarstwie halowym 2018. Miejscem rywalizacji będzie Sporthallen Zuid w Amsterdamie.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządu, zarówno powiatowego jak i gminnego. Gminę Police reprezentował Burmistrz Władysław Diakun wraz z Naczelnikiem Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Kamillą Turzyńską. Powiat reprezentowali Wicestarosta Policki Mariusz Sarnecki, Beata Chmielewska – Członek Zarządu Powiatu, oraz Cezary Arciszewski – Przewodniczący Rady Powiatu Polickiego. W spotkaniu również brał udział Dyrektor SOSW w Policach.