W piątek, 29 września na stadionie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Piaskowej w Policach odbył się I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Police.

Do rywalizacji stanęło 7 zespołów z czterech krajów: Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Pierwszymi triumfatorami turnieju zostali piłkarze Stali Szczecin, którzy aż pięciokrotnie wychodzili zwycięsko z sześciu rozegranych spotkań.

Na drugim stopniu podium uplasowali się zawodnicy Pogoni Szczecin, a trzecie miejsce wywalczyli piłkarze TKKF Tytan Police.

Najskuteczniejszym piłkarzem I Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Polic został Maciej Bednarek, reprezentujący barwy Stali Szczecin. Bednarek aż ośmiokrotnie zdołał pokonać bramkarzy rywali.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano - Briana Gosmana z zespołu Nif Weteran, natomiast najlepszym bramkarzem został - John Zakrzewski z The Mad Dogs. Nagroda fairplay trafiłą w ręce Andrzeja Grabowskiego z Pogoni Szczecin.

Podczas wręczania nagród Burmistrz Polic podziękował zawodnikom za zaangażowanie i zgodną z zasadami fairplay rywalizację.