Festyn z okazji Dnia Dziecka na nowym placu rekreacyjnym przy ul. Roweckiego w Policach

Plac rekreacyjny przy ul. Roweckiego w Policach był dziś miejscem spotkania najmłodszych uczestników naszego miasta. Wszystko to za sprawą Dnia Dziecka zorganizowanego przez Radę Osiedla nr 7 wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Spółdzielnią Mieszkaniową „Chemik” oraz Gminą Police.

Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Nie brakowało występów artystycznych, słodkiego poczęstunku, gier i zabaw sportowych, dmuchańców, stoiska z dziecięcymi tatuażami oraz wozu strażackiego.

Dodatkową atrakcję stanowił oddany nie tak dawno do użytku plac rekreacyjny, na którym na uczestników czekają m.in. rozmaite huśtawki, pumptrack, boisko do koszykówki oraz bieżnia.

Dzisiejszy festyn był również okazją do uroczystego otwarcia placu, którego lokalni samorządowcy dokonali wspólnie z dziećmi.

Udział w wydarzeniu wzięli m.in. burmistrz Polic Krystian Kowalewski wraz ze swoim zastępcami Grzegorzem Ufniarzem oraz Magdaleną Sosnowską, oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Artur Echaust.