logo Ośrodka Pomocy SPołecznej w Policach

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach oświadcza, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach nigdy nie współpracował, ani nie współpracuje z przedsiębiorcą Janina Misiek prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą PRYMUS Edukacja Janina Misiek z siedzibą przy ul. Staromiejska, nr 12, lok. 8, 40-013 Katowice (NIP: 6251530684; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), ani z przedstawicielami tego przedsiębiorcy w jakimkolwiek zakresie, w szczególności w zakresie doposażania przez ww. przedsiębiorcę jakichkolwiek placówek.

Powoływanie się przez przedsiębiorcę Janinę Misiek prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą PRYMUS Edukacja Janina Misiek lub jej przedstawicieli na rzekomą współpracę z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Policach stanowi naruszenie prawa, bowiem nie został zawarty pomiędzy Ośrodkiem pomocy Społecznej w Policach, a ww. przedsiębiorcą jakikolwiek stosunek prawny, zwłaszcza stosunek zobowiązaniowy.

Wykorzystywanie nazwy naszej instytucji w kontaktach przedstawicieli przedsiębiorcy Janiny Misiek prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą PRYMUS Edukacja Janina Misiek z potencjalnymi darczyńcami (przedsiębiorcami) jest bezprawne i nie rodzi żadnych konsekwencji prawnych po stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach.