Plakat konferencji Jak budować, aby nie zwariować? Proces budowlany w praktyce

14 czerwca br. w godzinach od 9:00-15:00 odbędzie się w sali konferencyjnej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach ul. Siedlecka 6 (sala mieści się w hali widowiskowo-sportowej), konferencja szkoleniowa pn. "Jak budować, aby nie zwariować? Proces budowlany w praktyce".

W trakcie konferencji pracownicy organu administracji architektoniczno-budowlanej, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego  w Policach  oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach, omówią obowiązki w realizacji procesu budowlanego, a także najczęściej popełniane błędy i zapytania klientów.

Wydarzenie skierowane jest do uczestników procesu budowlanego, w tym m.in. do pracowników firm występujących w procesie budowlanym zarówno po stronie wykonawcy, podwykonawcy, inwestorów, firm deweloperskich, budowlanych i projektowych, pracowników urzędów gmin, kierowników gminnych i powiatowych jednostek organizacyjnych.

W programie konferencji przewidziano m.in. prezentację jednej z największych inwestycji branży chemicznej w Europie, w aspekcie przepisów BHP  na budowie tj. "Polimery Police".

Nowy termin zgłoszenia udziału  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mija z dniem  7 czerwca br.

https://policki.pl/jak-budowac-aby-nie-zwariowac-proces-budowlany-w-praktyce-zapraszamy-na-konferencje-szkoleniowa/