Na zdjęciu dwa autobusy SPPK

W związku z organizacją Biegu Ulicznego "Policka Piętnastka" w dniu 04.06.2023 r. od godz. 9:00 do godz. 13:00 wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

 Na czas trwania biegu wyłączone z ruchu samochodowego będą ulice: Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Bankowej; ul. Bankowa na odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Zamenhofa, ul. Zamenhofa na całej długości; ul. Piaskowa od ul. Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego; oraz droga powiatowa nr 06132 na odcinku Police-Siedlice.

 

Organizacja ruchu:

Linia autobusowa 103 kursuje w obu kierunkach przez ul. Piłsudskiego, objazd ronda z pominięciem ulic: Wyszyńskiego -  Piaskowa - Grzybowa, i dalej swoją trasą. W kierunku „Pl. Rodła" obowiązuje przystanek Police Piłsudskiego Rondo" (przystanek linii 107). Na przystanku końcowym linii – „Police Rynek" - odjazd autobusów zostanie opóźniony o 7 minut.

Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Piłsudskiego Rondo" (dla autobusów jadących w kierunku „Police Rynek"), „Police Wyszyńskiego", „Police Osiedle Chemik", „Police Piaskowa Szkoła", „Police Piaskowa", „Police Grzybowa".

Linia autobusowa 106 kursuje na trasie: Głębokie - Siedlice Pętla, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Wyrównanie czasu przejazdu nastąpi na przystanku „Siedlice Pętla".

Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Siedlice", „Siedlice Las", „Police Osiedle Chemik", „Police Wyszyńskiego", „Police PCK", „Police Piłsudskiego Rondo", „Police Szpital", „Police MOK", „Police Dworzec", „Police Grunwaldzka", „Police Rynek".

Linia autobusowa 107 kursuje na trasie: Plac Rodła - Police Klub Nauczyciela (przystanek wspólny z linią 102), następnie nawrót przez teren zajezdni autobusowej SPPK. W kierunku „Placu Rodła" linia będzie kursować od przystanku „Police PCK" i dalej swoją trasą zgodnie z rozkładem jazdy.

Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Osiedle Chemik", „Police Wyszyńskiego”, „Police Wyszyńskiego Polana”.