Jagoda Gmachowska - 37 letnia aktywistka z MPD działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami, jest rzeczniczką praw człowieka oraz praw zwierząt. Jest osobą, która aktywnie angażuje się w wiele inicjatyw: jest prezeską inicjatywy Wiosna bez Barier na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz w ramach koalicji Future Food 4 Climate.

 

Była oprócz tego zaangażowana w kampanię Nasz Rzecznik, w obronę Biura RPO; bierze udział w konsultacjach Komisji Europejskiej dot. Praworządności, praw zwierząt, klimatu. Jest także zaangażowana w promocję działalności fundacji ,,Potrzebni od zaraz” z którą walczy o stworzenie miejsc do godnych warunków pracy dla osób asystenckich i opiekuńczych

Obecnie bierze Pani Gmachowska udział w plebiscycie „Człowiek bez Barier - Nagroda Publiczności”. Celem Konkursu jest promowanie postaw osób z niepełnosprawnością, które przełamują bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności oraz mogą stać się wzorem postępowania dla wielu osób w całym kraju.

W związku z powyższym zapraszamy do oddania głosu na Panią  Jagodę Gmachowską w ramach plebiscytu Człowiek bez Barier - Nagroda Publiczności! 

Konkurs „Człowiek bez barier 2022” organizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

Patronat honorowy: Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda

 

Link do oddania głosu:

https://testintegracji.pl/dashboard/get/glosowanie_iframe.php?link=2F300273

 

Link z instrukcją:

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/2048342;jsessionid=1BACF65975A272A306F76A103A1BAB90