Przypominająca, trzecia dawka szczepienia przeciw COVID-19 zalecana jest medykom,  osobom z niską odpornością oraz seniorom. 

Szanowni Państwo,

informujemy, że w Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Piaskowej 97 (OSiR), są wolne terminy na przypominająca trzecią dawkę (Pfizer) dla osób, które ukończyły 50 lat (liczone rocznikowo, a więc urodzone w 1971 roku lub wcześniej).

Pamiętajmy, że jest to możliwe po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia.

Jeśli więc ktoś otrzymał drugą dawkę szczepienia 24 marca lub wcześniej, to swoje e-skierowanie na trzecią dawkę znajdzie 24 września na swoim Internetowym Koncie Pacjenta.

Rejestracja bezpośrednio w punkcie oraz pod numerem telefonu 508734333 a także za pośrednictwem infolinii 989 oraz przez aplikacje internetowe.

Istnieje możliwość dowozu do punktu szczepień osób niepełnosprawnych tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzenia, oraz osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień.