W związku z prowadzonym zakazem organizacji imprez biegowych również zaplanowana na 11 listopada „Policka Piętnastka” musiała zmienić swoją formułę.

– Bieg jest odwołany, ale zachęcamy Was do świętowania Dnia Niepodległości na biegowo – zachęcają organizatorzy z Aktywnych Polic.

Organizatorzy chcą, aby każdy uczestnik po odbiorze pakietu startowego spróbował przebiec dystans, który miał do pokonania na zawodach w dowolnym miejscu i czasie, następnie przesłał zdjęcie lub filmik ze swoich zmagań.

W skład pakietu wchodzi worek, medal, numer startowy, przekąska.

Pakiety można odebrać dziś w godzinach od 8.00 do 11.00 na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach.

– Przypominamy o obostrzeniach epidemiologicznych obowiązujących w naszym kraju. Prosimy o zasłonięciu ust i nosa oraz utrzymaniu dwumetrowej odległości – przypominają Aktywne Police.