Ustanowienie rekordu Polski, zwycięstwo w konkurencji Barebow oraz 9 miejsce w ogólnej klasyfikacji łuków bloczkowych - z takimi wynikami wrócili zawodnicy UKS DEFMAR POLICE z I Rundy Pucharu Polski w Więcławicach koło Krakowa. 

W sobotę w palącym słońcu rozpoczęli rywalizację w tegorocznym Pucharze Polski Łuków Bloczkowych i Barebow. Pomimo krótkiego czasu na budowanie formy przed odmrożonym właśnie sezonem turniejów, nasi zawodnicy już teraz pokazali na jak silnej pozycji stoi Polickie Łucznictwo. 

Pierwsza Rundę w konkurencji Barebow zwyciężył nasz zawodnik Dominik Nowak. Jednocześnie Dominik ustanowił rekord Polski. 

Dominik w tym roku broni tytułu Zwycięzcy całego Pucharu Polski - najważniejszych zawodów dla łuków barebow. 

Tomasz Chmielewski w konkurencji łuków bloczkowych  

w ogólnej klasyfikacji Pucharu Polski zajmuje obecnie bardzo dobre 9 miejsce.

Rekord Polski naszego zawodnika to historyczny moment dla łuków Barebow.  Dotychczas nie były oficjalnie rejestrowane rekordy Polski dla łucznikow Barebow.