Mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo od dziś zostają zmienione zasady załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim w Policach. Proszę, aby sprawy, które nie są pilne, nie wymagają natychmiastowych decyzji, przełożyć na termin późniejszy.

Proszę by sprawy, które nie wymagają wizyty w urzędzie załatwiać telefonicznie lub drogą e-mailową. Wiele spraw można także załatwić elektronicznie przez ePUAP.

Opłaty i przelewy sugeruję dokonywać drogą elektroniczną, a w przypadku braku możliwości wykonania takiego przelewu, poprosić o jego wykonanie osoby z najbliższego otoczenia.

W przypadku konieczności załatwienia sprawy proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny ustalający zakres sprawy i umówienie się z pracownikiem urzędu na konkretny termin.

W celu umówienia spotkania proszę dzwonić pod nr tel. 91 431 18 30 lub 91 431 18 55. Pod tymi numerami proszę przedstawić swoją sprawę i zostaniecie przekierowani do odpowiedniego wydziału. Pocztę elektroniczną proszę wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista kontaktowa do wszystkich pracowników urzędu znajduje się pod adresem http://bip.police.pl/uploads/files/28.01.2020-%20wykaz%20telefon%C3%B3w1.pdf

W związku z sytuacją bezterminowo odwołuję poniedziałkowe przyjęcia interesantów.

Szanowni Państwo!

Przepraszam wszystkich mieszkańców za te niedogodności, ale podyktowane są one troską o zdrowie nas wszystkich.

Pamiętajcie, że istotą nakładanych obostrzeń jest ograniczenie kontaktu w dużych skupiskach ludzi w celu wyeliminowania rozprzestrzeniania koronawirusa.