Koncerty znanych zespołów, występy sceniczne, konkursy, akademia sportu, wesołe miasteczko, strefa dmuchanych zabawek dla dzieci – te i inne atrakcje czekają na mieszkańców Polic, Szczecina i okolic podczas tegorocznych Dni Polic, które odbędą się już w najbliższy weekend, tj. 31 maja i 1 czerwca.

Wśród gwiazd, które wystąpią w tym roku na scenie, są: Guitars Project, Grubson, Lady Pank, After Party, Goosebumps, Mery Spolsky, Andrzej Piaseczny oraz Fun Factory. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz radiowy Roman Czejarek.

Gratką dla miłośników motoryzacji na dwóch kółkach będzie parada motocykli, która odbędzie się w sobotę 1 czerwca – motocykliści o godz. 13:00 ruszą spod Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach i przejadą ulicami miasta. Parada zakończy się na polanie, na której odbywają się Dni Polic.

Dla uczestników imprezy spoza Polic przygotowane zostaną bezpłatne autobusy do Szczecina i Trzebieży, które odjadą spod polickiej Polany za SP nr 8 zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia po zakończeniu ostatniego koncertu.

Program Dni Polic 2019:

PIĄTEK, 31 maja

17:00 Guitars Project

19:00 Grubson

21:30 Lady Pank

 

SOBOTA, 1 czerwca

14:00 występy zespołów muzycznych i tanecznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

16:00 After Party

17:30 Goosebumps

19:00 Mery Spolsky

21:00 Andrzej Piaseczny

22:30 Fun Factory

Po zakończeniu koncertu Fun Factory odbędzie się pokaz pirotechniczny.

 

Dni Polic to coroczna impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Policach.