10 listopada 2018 roku od godziny 9 rano na Strzelnicy Sportowej Polickiego Towarzystwa Strzeleckiego i Miłośników Broni Dawnej "Grajcar" w Dobieszczynie można będzie spełnić patriotyczny obowiązek i oddać „10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny”. Ta forma strzelectwa dla społeczności, wywodzi się z okresu międzywojennego Polskich Związków Strzeleckich i wraca dziś z coraz większym zainteresowaniem na wielu strzelnicach w Polsce. Pragniemy umożliwić tą formę sportowego przejawu patriotycznego dla mieszkańców Powiatu Polickiego. 

Organizator zapewnia w tym celu broń i amunicję oraz odpowiednią obsługę instruktorską. Dla dorosłych będą przygotowane karabiny AK47 lub AR15, zaś dla młodocianych karabiny Bocznego Zapłonu potocznie nazywane kiedyś "KBKS". Aby wziąć udział trzeba będzie zarejestrować się w aktywnym formularzu internetowym Stowarzyszenia i MOK, który  będzie dostępny na początku listopada. W związku z możliwościami obiektowymi i czasowymi ilość zgłoszeń będzie ograniczona, obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

data: 10 listopada 2018 (sobota) godz: 9.00

miejsce: Strzelnica Sportowa Polickiego Towarzystwa Strzeleckiego i Miłośników    Broni Dawnej "Grajcar" w Dobieszczynie

Zgłoszenia:

https://docs.google.com/forms/d/1hAH21i0QmxpNB0M6Okt522286HcTu63jt1fKWcY261o/viewform?edit_requested=true