11 zespołów z placówek oświatowych z terenu Gminy Police i Powiatu Polickiego zaprezentowało się podczas II Polickiego Przeglądu Piosenki "Z Polic do Gwiazd", który odbył się 11 czerwca. Tematem przewodnim tegorocznej edycji, która nawiązywała do obchodów 100-lecia niepodległości Polski, były piosenki o Ojczyźnie.

Podczas przeglądu, którego celem jest rozwój muzycznych pasji dzieci i młodzieży oraz integracja poszczególnych szkół, na scenie polickiego Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpili: Chór Tam i Owo, Grupa Makator i Zespół muzyczno-wokalny "Serca rytm" z SOSW w Policach, Przedszkole Publiczne z Tanowa - Grupa Sowy, ARTCREW, Przedszkole Publiczne z Tanowa - Grupa Tropiciele, Szkoła Podstawowa nr 5 w Policach, Szkoła Filialna w Pilchowie, Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Policach, Szkoła Podstawowa w Trzebieży i Szkoła Podstawowa w Tanowie.

II Policki Przegląd Piosenki „Z Polic do Gwiazd” Honorowym Patronatem objęli: Burmistrz Polic,  Przewodniczący Rady Powiatu w Policach, oraz Starosta Policki.