Natalia Szroeder, Sound'n'Grace, CORD oraz lokalne zespoły muzyczne wystąpią na scenie tegorocznej edycji „Czas na Trzebież”. Impreza potrwa dwa dni i odbędzie się terenie Kompleksu Rekreacyjno-Plażowego w Trzebieży w dniach od 30 czerwca do 1 lipca 2018 r. Dla mieszkańców Gminy Police zostaną zorganizowane bezpłatne przejazdy autobusowe.

Nie zabraknie pokazów tanecznych, konkursów oraz darmowej grochówki (sobota). Sporo atrakcji przygotowało też Radio Szczecin, które m.in. po raz kolejny zaprosi uczestników imprezy do poszukiwania skarbów zakopanych w piasku trzebieskiej plaży. Amatorzy kąpieli słonecznych będą mogli zrelaksować się pod palmami, które pojawią się na plaży. Na miłośników sportu czekać będzie natomiast strefa sportów wodnych – pod okiem instruktorów każdy będzie mógł tam spróbować swoich sił w pływaniu na deskach SUP oraz skimboard. Dzieci będą mogły wziąć udział w zorganizowanym przez Policką Akademię Sportu minimundialu.

BEZPŁATNE AUTOBUSY

Bezpłatny autobus wyruszy w sobotę, 30 czerwca, o godz. 18:00 z pętli przy Galerii Hosso w Policach i pojedzie trasą: Police pętla Galeria Hosso-Sołectwa-Trzebież Pętla. Powrotny kurs z trzebieskiej pętli zaplanowany został na północ w nocy z soboty na niedzielę (z 30 czerwca  na 1 lipca).