1 i 2 czerwca na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbyła się największa impreza plenerowa organizowana na terenie gminy Police – Dni Polic 2018. Były to dwa dni przepełnione doskonałą zabawą oraz muzyką.

W piątkowe popołudnie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać koncertów takich gwiazd jak: Power Play, Happysad i Michał Szpak.

Najbardziej wyczekiwanym artystą piątkowego wieczoru był niewątpliwie Michał Szpak, którego koncert zgromadził na polanie tłumy fanów.

Nie mogło zabraknąć również akcentów z okazji przypadającego na dzień 1 czerwca – Dnia Dziecka. Z tej okazji w trakcie uroczystego otwarcia Dni Polic, burmistrz Polic Władysław Diakun złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim dzieciom, życząc im jednocześnie udanej zabawy.

Organizatorzy przygotowali również z tej okazji specjalny program „Stwora Głodomora” z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy.

W sobotę na scenie wystąpili natomiast: szczeciński zespół LUZ Blues, Exaited, Mateusz Ziółko, Mesajah oraz świętująca 40-lecie zespołu Bajm – Beata Kozidrak.

Blisko dwugodzinny koncert sprawił, że publiczność opuszczająca imprezę jeszcze w drodze powrotnej nuciła największe przeboje zespołu Bajm.

Tradycyjnie już podsumowaniem Dni Polic był pokaz pirotechniczny.