flaga gminy Police z herbem Polic

BURMISTRZ POLIC OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE w Urzędzie Miejskim w Policach - referent/podinspektor/inspektor - Wydział Finansowo-Budżetowy (księgowość budżetowa).

Krystian Kowalewski, burmistrz Polic gościł Olgierda Geblewicza, marszałka województwa zachodniopomorskiego. Samorządowcy rozmawiali m.in. o formach współpracy Polic i samorządu wojewódzkiego.

część plakatu - z zabawką hobby horse

Zapraszamy wszystkich pasjonatów Hobby Horse na niezapomnianą, wakacyjną przygodę!

Wiadukt ul. Asfaltowa w Policach

W związku z pożarem, do którego doszło dzisiaj ok. godz. 14, wiadukt na ul. Asfaltowej w Policach, przez kilka godzin był całkowicie zablokowany.

W filii Biblioteki im. Marii Skłodowskiej-Curie odbyła się inauguracja prac studentów Wydziału Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Bezpieczne Wakacje w Trzebieży

Ponad 10 tysięcy złotych zebrano podczas „Bezpiecznych Wakacji” na plaży w Trzebieży na leczenie Sławka Nowakowskiego, strażaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży.

Widok z lotu ptaka na Łarpię i część Starych Polic

„Zielone Miasto, gdzie wyrasta przyszłość” – takie motto przyświecało studentom architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, w ich pracach semestralnych, w których proponują rozwiązania architektoniczne oraz koncepcje rozwoju terenów gminy Police. Od 10 lipca do 30 sierpnia ich projekty będą wystawione w filii Biblioteki im. Marii Skłodowskiej-Curie przy ul. Bankowej 5B w Policach.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Policach odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Są pieniądze na pierwszy etap prac konserwatorskich ruin klasztoru augustianów w Policach-Jasienicy.

Burmistrz Polic Krystian Kowalewski oraz proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Policach-Jasienicy ks. Waldemar Szczurowski podpisali właśnie stosowną umowę.

Ze względu na trwające prace związane z modernizacją i przebudową, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych 3 lipca czynny będzie od godziny 11:00 do 18:00. Godziny otwarcia w pozostałych dniach pozostają bez zmian. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy."