Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje kolonijne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników uprawnionych do świadczeń KRUS,  na których aktywny wypoczynek jest uzupełnieniem programu rehabilitacji leczniczej w zakresie:

plakat przyjazne ogrody

Które z Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Pomorzu Zachodnim przeszły największe przemiany i są najbardziej aktywne? Rusza druga edycja konkursu „Przyjazne ogrody”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, w którym do zdobycia jest nawet 40 tys. zł.

mężczyzna, w tle zboże, piszący coś w tablecie

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym.

w  sprawie  wyłożenia  spisu  osób  uprawnionych  z  terenu  gminy  Police  do  głosowania w wyborach do walnego zgromadzenia Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej, rozpisanych na dzień 24 września 2023r.

Ulotka dotycząca Badania Struktury Gospodarstw Rolnych

Główny Urząd Statystyczny od 1 czerwca do 14 sierpnia br. będzie przeprowadzał wśród rolników badanie R-SGR (Badanie Struktury Gospodarstw Rolnych). Celem jest dokonanie analizy zmian w strukturze gospodarstw rolnych, ich wieloprzekrojowej charakterystyki i opracowanie ich typologii.

Metoda realizacji badania to:

  • samospis internetowy
  • wywiad telefoniczny realizowany przez ankietera statystycznego
  • wywiad bezpośredni realizowany przez ankietera statystycznego

Szczegółowe informacje o badaniu znajdują się na stronie internetowej:

www.badania-ankietowe.stat.gov.pl

 

Wycinek z plakatu ROLNIKU! Nowe stawki dopłat

Przygotuj magazyny przed nowymi żniwami, sprzedaj swoje zboże i uzyskaj:

dopłatę 3025 zł do hektara pszenicy z budżetu państwa,

dopłatę, zróżnicowaną w zależności od regionu, także do: kukurydzy, jęczmienia, pszenżyta, żyta, owsa, mieszanek zbożowych, gryki, rzepaku, rzepiku.

Plakat promujący XX Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik zaprasza właścicieli gospodarstw indywidualnych do udziału w jubileuszowym Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.