Dnia 3 października 2021 r. ( niedziela ) na parkingu koło kościoła w Niekłończycy będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką Pfizer oraz Johnson & Johnson w godzinach 10:00 – 12:00 (bez wcześniejszej rejestracji). Szczepienie realizować będzie Mobilny Punkt Szczepień OSP Trzebież.

Gmina Police współpracuje bezpośrednio z wieloma zagranicznymi podmiotami gospodarczymi. Posiada dwa miasta partnerskie, Nowy Rozdół na Ukrainie oraz Pasewalk w Niemczech. Dzięki współpracy zagranicznej możliwy jest udział w wielu transgranicznych przedsięwzięciach i projektach.

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie w partnerstwie z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Koszalinie, Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Gorzowie oraz Rejonowym Zrzeszeniem w Gryficach zaprasza wszystkich pszczelarzy (zrzeszonych oraz niezrzeszonych w związkach pszczelarskich) z terenu województwa zachodniopomorskiego do udziału w projekcie pn. „Utrzymanie zdrowotności oraz liczebności rodzin pszczelich na terenie województwa zachodniopomorskiego poprzez zakup karmy z dodatkami prebiotycznymi”.

SZANOWNI MIESZKAŃCY!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Rachmistrzowie będą dyżurować:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Sławieńskiego w partnerstwie z Zachodniopomorską Grupą Doradczą Sp. z o.o. ze Szczecina oraz Fundacją Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości z Koszalina realizują projekt pt. „POMORZE ZACHODNIE – MOJE MIEJSCE NA BIZNES” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.