Burmistrz Polic zaprosił Policzan na sobotnie spotkanie informacyjne, które odbyło się w gościnnych progach Hotelu Dobosz w Policach, uczestniczki Onkorejsu promowały profilaktykę nowotworową.

Niesamowita pogoda piękna plaża, oraz piaski pełne skarbów.

Butelki, z nagrodami wynoszącymi maksymalnie 200 złotych, można było wykopać w minioną sobotę na plaży w Trzebieży. Wszystko w ramach imprezy Złote Piaski – imprezy zorganizowanej wspólnie przez Gminę Police i Polskie Radio Szczecin.

Wszystko, co potrzebne podróżującym na dwóch kółkach, znalazło się w specjalnej aplikacji, którą właśnie „odpala” Urząd Marszałkowski WZ. Szczegółowe opisy tras, atrakcji turystycznych, zabytków i przyrody zostały wzbogacone m.in. o fascynujące fotoretrospekcje czy efektowne modele 3D zwierząt chronionych gatunków. Apkę można od 16 czerwca bezpłatnie ściągnąć z Google Play i AppStore.

W sobotę 23 lipca br. w godz. 15:00-19:00 odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) III edycja Turnieju Kół Gospodyń Pomorza Zachodniego pod hasłem INWAZJA KOBIECEJ MOCY. Jest to największa w naszym regonie impreza integrująca środowisko kół gospodyń wiejskich. W zawodach weźmie udział blisko 40 kobiecych drużyn!  Zawalczą one o tytuł mistrzowski i nagrody o łącznej wartości 4000 zł.

Burmistrz Polic zaprasza na spotkanie informacyjno-edukacyjne do Hotelu Dobosz, ul. Wróblewskiego 1, Police. 25.06.2022,  2 piętro sala VIP wejście za recepcją, godz. 17:00.

W niedzielę odbył się rajd rowerowy „Mobilny bez samochodu” z Polic do Trzebieży i z powrotem. Udział w wydarzeniu wzięli rowerzyści z Polski oraz Niemiec. Nie zabrakło również burmistrza Polic Władysława Diakuna i burmistrza Pasewalku Dannego Rodewalda.

Delegacja Gminy Police, na czele z burmistrzem Polic Władysławem Diakunem, wraz z przedstawicielami Instytutu Pamięci Narodowej złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikami upamiętniającymi ofiary niemieckich obozów zlokalizowanych w czasie II wojny światowej na terenie dzisiejszych Polic.

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie grupowej i indywidualnej nauki języka polskiego dla 120 kobiet i 120 dzieci posiadających status uchodźcy z Ukrainy, przebywających na terenie Gminy Police.

POBIERZ PLIK PDF

Zapytanie ofertowe na tłumaczenie polsko-ukraińskie dla kobiet i dzieci posiadających status uchodźcy z Ukrainy, przebywających na terenie Gminy Police.

POBIERZ PLIK PDF

W ramach prac przygotowawczych nad Strategią Rozwoju Ponadlokalnego SOM, prowadzone jest badanie lokalnej opinii społecznej w zakresie kluczowych problemów i potrzeb rozwojowych naszego obszaru. Pomoże ono nakreślić kierunki rozwoju zarówno Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jako całości, jak i naszej gminy w perspektywie kolejnych kilku lat.