Dnia 3 października 2021 r. ( niedziela ) na parkingu koło kościoła w Niekłończycy będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką Pfizer oraz Johnson & Johnson w godzinach 10:00 – 12:00 (bez wcześniejszej rejestracji). Szczepienie realizować będzie Mobilny Punkt Szczepień OSP Trzebież.

Gmina Police współpracuje bezpośrednio z wieloma zagranicznymi podmiotami gospodarczymi. Posiada dwa miasta partnerskie, Nowy Rozdół na Ukrainie oraz Pasewalk w Niemczech. Dzięki współpracy zagranicznej możliwy jest udział w wielu transgranicznych przedsięwzięciach i projektach.

SZANOWNI MIESZKAŃCY!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Rachmistrzowie będą dyżurować:

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie w partnerstwie z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Koszalinie, Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Gorzowie oraz Rejonowym Zrzeszeniem w Gryficach zaprasza wszystkich pszczelarzy (zrzeszonych oraz niezrzeszonych w związkach pszczelarskich) z terenu województwa zachodniopomorskiego do udziału w projekcie pn. „Utrzymanie zdrowotności oraz liczebności rodzin pszczelich na terenie województwa zachodniopomorskiego poprzez zakup karmy z dodatkami prebiotycznymi”.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Sławieńskiego w partnerstwie z Zachodniopomorską Grupą Doradczą Sp. z o.o. ze Szczecina oraz Fundacją Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości z Koszalina realizują projekt pt. „POMORZE ZACHODNIE – MOJE MIEJSCE NA BIZNES” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie realizuje projekt pt. „MOJA WŁASNA FIRMA – szczepionką na brak pracy!” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

27 września, po długiej przerwie, wracają seanse filmowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Ostatnie miesiące nie były najlepszym czasem dla miłośników kina. Długotrwały lockdown, przedłużające się obostrzenia, ograniczenia zajętych miejsc dały się we znaki wszystkim instytucjom kultury. Z tym większą radością informujemy, że w poniedziałkowe popołudnie kino MOK-u w Policach wraca z 3 ciekawymi propozycjami.

Spektakl sztuki cyrkowej dla dzieci odbędzie się 26 września 2021r. o godzinie 16.00 w polickim MOK-u. Kamil Żongler zaprasza do swojego świata wirujących w powietrzu piłek, obręczy i maczug. Spektakl to propozycja rozrywki dla całej rodziny, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W niedzielę 19 września w ramach JBL Super League Triathlon rozegrano zawody o tytuł Mistrza Polski w triathlonie na 1/2 dystansu. Rywalizacja o miejsca na podium trwała do ostatnich chwil. Paulinie Kotficy z Polic udało się wywalczyć brązowy medal

Dnia 26 września 2021 r. (niedziela) zaplanowano podjęcie i wywiezienie przedmiotu niebezpiecznego z terenu Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police”. Uprzejmie informuję, że trasa Police – Jasienica oraz ul. Piotra i Pawła będą zamknięte od godziny 7:45 do odwołania akcji.