Powiat Policki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Razem Możemy Więcej. Edycja 2021”, organizowanym w ramach VI Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej.

Deklarację muszą złożyć właściciele/zarządcy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, w których znajduje się źródło ciepła.

W dniu 7 stycznia 2022 roku, Urząd Miejski w Policach będzie nieczynny.

Program Granty PPGR - Informacja dla osób, które złożyły wniosek w ramach programu „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Tytan w Policach rokrocznie organizuje sportowe powitanie Nowego Roku.

Burmistrz Polic Władysław Diakun oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Andrzej Rogowski nagrali życzenia Świąteczno-Noworoczne dla mieszkańców Gminy Police.

W związku z wypowiedziami przedstawicieli PiS na konferencji prasowej w dniu 3 grudnia 2021r. dotyczącymi realizacji tej, jakże potrzebnej Szczecińskiemu Obszarowi Metropolitalnemu inwestycji, pragnę udzielić Państwu radnym informacji na ten temat, otóż:

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Polic dzień 24 grudnia 2020 r. (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego w Policach, w zamian za dzień 25 grudnia 2021 r., przypadający w sobotę.

Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Policach harcerze Hufca Police ZHP przekazali na ręce burmistrza Polic Władysława Diakuna Betlejemskie Światło Pokoju.