Wycinek plakatu Misterium Męki Pańskiej, Anioł tuli Jezusa

1 kwietnia o godz. 19.00, w ruinach Klasztoru Augustiańskiego w Policach-Jasienicy, odbędzie się Misterium Męki Pańskiej.

na zdjęciu mammobus

LUX MED Diagnostyka zaprasza kobiety w wieku 50-69 lat,  na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się: 6 kwietnia 2023 r. godz. 09:00-15:30 w Policach przy Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Piaskowa 97

Budynek Urzędu Miejskiego w Policach

Przedszkola publiczne w Gminie Police w lipcu i sierpniu 2023 r. będą pracowały zgodnie z następującym harmonogramem:

Wycinek mapy Polic z zaznaczonymi zmiany w organizacji ruchu

Wykonawca przebudowy ul. Piłsudskiego/Wkrzańska czyli budowy SKM etap IA poinformował o zbliżającym się rozpoczęciu kolejnego etapu prac, z którym wiążą się utrudnienia ruchu w tym miejscu.

Mapa poglądowa zawierająca wszystkie rozwiązania, które zostały wypracowane w trakcie konsultacji społecznych w uwzględnieniem rozwiązań wskazywanych przez mieszkańców.

zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przekazuję Raport z konsultacji społecznych na temat obwodnicy Polic.

Realizację planowanego przedsięwzięcia należy oceniać w okresie długoterminowym. Należy uwzględnić budowę drogowego Zachodniego Obejścia Miasta Szczecina, rozbudowę terenów przemysłowych oraz budowę III etapu Trasy Północnej. Nieuniknione jest, że każdy wypracowany przebieg będzie miał swoich przeciwników i zwolenników.

Kadr z filmu Pieśń Rzeźnicka. Mężczyzna-rzeźnik trzyma kawałek mięsa

Śpiewająca grupa męska z Tanowa od kilku lat promuje nasz region, a od niedzieli w serwisie youtube pojawił się znakomity teledysk do Pieśni Rzeźniczej z XIX wieku. Jest chwilami mrocznie, także lekko „krwiście”, ale bardzo stylowo, a przede wszystkim zabawnie.

Na zdjęciu Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

Forma zatrudnienia - umowa o pracę.

Wymiar czasu pracy - pełny wymiar czasu pracy lub ½ etatu

Uczestnicy spotkania, przemawia burmistrz Polic Władysław Diakun

Burmistrz Polic Władysław Diakun, oraz  Cezary Arciszewski - Przewodniczący Rady Powiatu wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Zachodniopomorski Związek Sybiraków Oddział Przęsocin.

Burmistrz Polic wręcza upominki dwóm młodym chłopcom

Z inicjatywy Konwentu Współpracy Samorządowej Polska - Ukraina ze Szczecina. Burmistrz Polic Władysław Diakun spotkał się z uchodźcami przebywającymi w Gminnym Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży, gdzie wręczył dzieciom zakupione przez Konwent nowe kurtki i buty.

Grafika z nazwą imprezy Wiosenna Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach organizuje Wiosenną Wystawę Ogrodniczo-Pszczelarską w dniach 22-23 kwietnia 2023 r.