Aktualności

Informacje dotyczące możliwości składania do Urzędu Miejskiego w Policach deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za pomocą środków komunikacji elektronicznej,  z wykorzystaniem Platformy Usług Administracji Publicznej, zwanej „ePUAP2" zamieszczone zostały w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI.

poniedziałek, 12 września 2016 roku
niedziela, 21 sierpnia 2016 roku

Wszystkie aktualne informacje na facebooku na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/czasnatrzebiez/
sobota, 2 lipca 2016 roku
Od najbliższego poniedziałku, 27 czerwca 2016 r., siedziba Straży Miejskiej w Policach mieścić się będzie przy ul. Tanowskiej 8 w Policach. Godziny urzędowania pozostają bez zmian. 
piątek, 24 czerwca 2016 roku
Stowarzyszenie Obrony Bezrobotnych w Policach zostało zlikwidowane. Uchwałę w tej sprawie podjęło Walne Zebranie Członków w dniu 25 kwietnia 2016r, które z tym dniem postawiło   Stowarzyszenie w stan likwidacji. Decyzja została podjęta w wyniku przeprowadzonej szerokiej, wielowątkowej oceny funkcjonowania tej organizacji.
piątek, 24 czerwca 2016 roku

BURMISTRZ  PODZIĘKOWAŁ  ZA  BOHATERSKIE  ZACHOWANIE 

Tomasz Płudowski, kierowca  i  Marian Piasek, konduktor - tego dnia pracowali  razem. Pan Tomasz prowadził autobus Linii Samorządowej, a pan Marian – sprzedawał w nim bilety.  Jechali w kierunku Trzebieży. Nagle przed autobusem pojawił się samochód osobowy, który  gwałtownie zjechał na pobocze i zaczął koziołkować. Zatrzymał się na drzewie, kołami do góry. Kierowca wyleciał z pojazdu niczym szmaciana lalka. Życie zachował dzięki interwencji panów  Tomasza i Mariana. W czwartek 22 czerwca, na zaproszenie burmistrza Polic Władysława Diakuna,  wszyscy trzej spotkali się w Urzędzie Miejskim w Policach.


piątek, 24 czerwca 2016 roku

Zaproszenie na spotkanie w sprawie Zintegrowanego Planu Zrównoważonej Mobilności dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego na lata 2016-2023

Burmistrz Polic wraz ze Stowarzyszeniem Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego zaprasza mieszkańców Gminy Police na spotkanie w dniu  16.06.2016 r. o godzinie 10.00, które odbędzie się w sali sesyjnej w sprawie projektu „Zintegrowanego Planu Zrównoważonej Mobilności dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego na lata 2016-2023”.

Na spotkaniu przekazane zostaną informacje o planowanych działaniach w sferze zrównoważonej mobilności na terenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

Plan Zrównoważonej Mobilności 

poniedziałek, 13 czerwca 2016 roku
piątek, 10 czerwca 2016 roku