Aktualności

Informacje dotyczące możliwości składania do Urzędu Miejskiego w Policach deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za pomocą środków komunikacji elektronicznej,  z wykorzystaniem Platformy Usług Administracji Publicznej, zwanej „ePUAP2" zamieszczone zostały w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI.

poniedziałek, 12 września 2016 roku
niedziela, 21 sierpnia 2016 roku
W ten weekend do Trzebieży zjadą się motocykliści


poniedziałek, 23 maja 2016 roku

W związku z artykułem pt. „CBA kieruje sprawę do Prokuratury” zamieszczonym w Tygodniku Polickim nr 18/61 z dnia 6 maja 2016 r. Burmistrz Polic niniejszym informuje, że powołując członków rad nadzorczych do spółek , w których gmina Police jest udziałowcem lub akcjonariuszem, dochował należytej staranności.

czwartek, 19 maja 2016 roku
Aleksander Doba dziś, 17 maja 2016 roku, rozpoczyna swoją Trzecią Transatlantycką Wyprawę Kajakową. Najpierw - podróż do Stanów Zjednoczonych Ameryki. O 11:35 startuje pociągiem ze Szczecina do Warszawy. Jutro w stolicy będzie miał konferencję prasową. Potem poleci samolotem do Chicago. Jego kajak do Ameryki wystartował już w kwietniu, drogą morską. Policki podróżnik swoją właściwą wyprawę, w kajaku, planuje rozpocząć 29 maja 2016 roku. Szczegóły - na www.aleksanderdoba.pl. Gmina Police jest sponsorem strategicznym Wyprawy. Trzymamy kciuki!
wtorek, 17 maja 2016 roku

Dokładnie 11 maja 2001 r. rozpoczął funkcjonowanie polski system gospodarki odpadami opakowaniowymi organizowany zgodnie z wytycznymi dyrektywy UE 94/62. Wtedy Sejm przyjął pakiet ustaw regulujących m.in. kwestie gospodarowania odpadami opakowaniowymi przez przedsiębiorców.

Natomiast sam "Dzień bez śmiecenia" został ustanowiony dzięki działaniom młodzieży z kilkunastu krajów w ramach programu „Europejski Eko-Parlament Młodzieży”. Przedsięwzięcie firmowane jest przez Pro Europe, które zrzesza organizacje odzysku, a w Polsce "Dzień bez śmiecenia" finansowany jest i koordynowany przez Rekopol - Organizację Odzysku Opakowań.

Więcej informacji pod linkiem: http://dzienbezsmiecenia.pl/edukacja/materialy-do-pobrania/


środa, 11 maja 2016 roku

UWAGA!

 W  SPRAWIE   EPUAP2

Burmistrz Polic informuje, że istnieje możliwość złożenia deklaracji i informacji podatkowej do organu podatkowego Urzędu Miejskiego w Policach za pomocą środków komunikacji elektronicznej,  z wykorzystaniem Platformy Usług Administracji Publicznej, zwanej „ePUAP2". Załączony komunikat objaśnia szczegóły oraz instruuje, jak należy postępować, aby skorzystać z tej możliwości.

komunikat 

piątek, 6 maja 2016 roku