Aktualności

Burmistrz Polic informuje, że zorganizował dowóz osób niepełnosprawnych do lokali wyborczych w dniu 24 maja 2015 r. w celu umożliwienia wzięcia udziału w ponownym głosowaniu w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zgłoszenia telefoniczne będą przyjmowane w Urzędzie Miejskim w Policach w dniu 24 maja br. w godz. od 9.00 do 19.00 pod nr tel. 91 431 18 30.
piątek, 22 maja 2015 roku
Burmistrz Polic informuje, że zorganizował dowóz wyborców z miejscowości: 
  
Dobieszczyn, Poddymin, Zalesie, Węgornik do Obwodu Głosowania Nr 3 w Szkole Podstawowej w Tanowie, przy ul. Szczecińskiej 31 
Siedlice, Leśno Góre, Sierakowo oraz Bartoszewo, Stare Leśno, Żółtew do Obwodu Głosowania Nr 1 w Szkole Filialnej w Pilchowie, przy ul. Szczecińskiej 1a 
Witorza do Obwodu Głosowania Nr 6 w świetlicy sołeckiej w Tatyni
Wieńkowo do Obwodu Głosowania Nr 5 w Szkole Filialnej w Niekłończycy
w celu umożliwienia wzięcia udziału w ponownym głosowaniu wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w dniu 24 maja 2015 r. Szczegółowy rozkład jazdy w załączniku poniżej.

Rozkład jazdy
piątek, 22 maja 2015 roku
W dniu 20 maja 2015 r. (środa) o godz. 17.00 w Klubie Nauczyciela w Policach przy ul. Ks. Barnima I 26, odbędzie się zebranie mieszkańców Osiedla „Anny Jagiellonki” w celu przeprowadzenia wyborów do Rady Osiedla Nr 7, w związku z upływem kadencji.
poniedziałek, 18 maja 2015 roku
W dniu 21 maja 2015 r. (czwartek) o godz. 17.00w Szkole Podstawowej Nr 1 w Policach przy ul. Sikorskiego 8, odbędzie się zebranie mieszkańców Osiedla „Stare Miasto” w celu przeprowadzenia wyborów do Rady Osiedla Nr 2, w związku z upływem kadencji.
poniedziałek, 18 maja 2015 roku

W czwartek 14 maja Burmistrz Polic podpisał porozumienie z Gminą Miasto Szczecin o przystąpieniu do programu Szczecin Przyjazny Rodzinie. Do programu wraz z Gminą Police przystąpiła Gmina Dobra oraz Gmina Kołbaskowo. Podpisanie porozumienia to pierwszy etap wdrożenia Szczecińskiej Karty Rodzinnej na obszarze metropolitarnym. Mieszkańcy Gminy Police będą mieli możliwość korzystania z ulg przysługujących posiadaczom Karty po podpisaniu porozumień z jednostkami organizacyjnymi Gminy Miasto Szczecin, oferującymi ulgi w ramach programu.

piątek, 15 maja 2015 roku

Konsultacje społeczne – Studium Wykonalności Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej

Poniżej treść obwieszczenia Dyrektora Biura Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego w sprawie Studium Wykonalności Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

Obwieszczenie
czwartek, 14 maja 2015 roku

W dniu 8 maja 2015 roku zostało wydane zarządzenie nr 256/2015 Wojewody Zachodniopomorskiego w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających, w którym na 26 lipca br. wyznaczono termin wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Policach w okręgu nr 5 (Jasienica). Poniżej można pobrać treść zarządzenia wraz z kalendarzem wyborczym.

Zarządzenie wojewody
piątek, 8 maja 2015 roku

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy przebudowę ul. Bankowej w Policach.

Roboty budowlane polegające na przebudowie instalacji podziemnych oraz wykonaniu nowej nawierzchni jezdni, parkingów i chodników, będą prowadzone na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Bankową.

Z dniem 11.05.2015r. wykonawca robót planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu na czas realizacji przebudowy ulicy.

Prowadzone prace wymagać będą zwężenia jezdni-prace wykonywane będą etapami (polówkami ulicy).

Założono wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od ul. Grzybowej do ul. Wyszyńskiego. Wykonawca w miarę możliwości zapewniać będzie dojazd do posesji i punktów handlowych zlokalizowanych wzdłuż drogi. W przypadku prowadzenia robót na zjazdach właściciel posesji zostanie uprzedzony o utrudnieniach.

piątek, 8 maja 2015 roku