Archiwum

pokl_baner.jpg

W dniu 11 grudnia 2008 r. w Hotelu Dobosz odbyła się zabawa Mikołajkowa dla dzieci, które biorą udział w projekcie „Skrzydła dla najmłodszych – wyrównywanie szans w dostępie do edukacji przedszkolnej w Policach” nr POKL/1/9.1.1/12/08 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. Każde dziecko otrzymało prezent od Św. Mikołaja, który wręczał Burmistrz Polic Władysław Diakun. 
W rozwinięciu znajduje się galeria zdjęć z zabawy. 

czwartek, 18 grudnia 2008 roku

W dniu 13 listopada 2008 r. w Klubie Nauczyciela w Policach odbyło się uroczyste spotkanie ze sportowcami i twórcami kultury, na którym wręczono stypendia, nagrody oraz wyróżnienia.

poniedziałek, 17 listopada 2008 roku

Polickie Dni Muzyki Cecyliada 2008 już po raz piętnasty były okazją do obcowania z bogatą, różnorodną muzyką. Podczas trzech dni, w Kościele p.w. Św. Kazimierza w Policach, w Kościele p.w. NMP oraz na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, odbyły się koncerty z udziałem wielu wykonawców, muzyków, kompozytorów, dyrygentów, także z zagranicy.

wtorek, 28 października 2008 roku

W czwartek 16 października 2008 r. cała Polska obchodziła 30. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Uroczystości poświęcone postaci polskiego papieża odbyły się również pod pomnikiem Jana Pawła II w Policach, gdzie kwiaty złożył m.in. Burmistrz Polic - Władysław Diakun.

piątek, 17 października 2008 roku

Burmistrz Polic składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Sprzątanie Świata” w bieżącym roku. 
„ZIEMIA W TWOICH RĘKACH” pod takim hasłem w dniach 19-21 września 2008r. odbyła się tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2008”.

środa, 1 października 2008 roku

Pierwszy Polsko – Niemiecki Festiwal Młodzieży odbył się w 1996 roku w Löcknitz, kolejny w Stargardzie Szczecińskim. Zawsze odbywa się naprzemiennie w Polsce i w Niemczech.
Ideą tego przedsięwzięcia jest zacieśnianie współpracy młodzieży w rejonie przygranicznym poprzez prezentowanie swoich umiejętności i odrębności w różnorodnych kategoriach w tym również w sporcie.

poniedziałek, 22 września 2008 roku

W dniu 17 czerwca odbył się „III Piknik organizacji pozarządowych – Jesteśmy, działamy” – impreza, w czasie której prezentują się organizacje pozarządowe. Jedną z atrakcji było ogłoszenie konkursu fotograficznego na najciekawsze zdjęcie z imprezy. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży do lat 18.

piątek, 19 września 2008 roku
Strona: 1 2 3 4 5 6