Już po raz trzeci zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunami na "Teatranki"- cykl spektakli dla dzieci.  10 czerwca zapraszamy na bajkę "Wiolin i tajemnicza szafa" , przygotowaną przez Szkołę Muzyki Artyz ze Szczecina.

Artyz to Szkoła Muzyki, w której nadrzędną cechą jest otwartość na to co nowe, wychodzenie poza schematy i stereotypy w nauczaniu oraz czerpanie satysfakcji z nauki przez podopiecznych.

3 listopada o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie modlitewne przy brzozowym krzyżu na placu u zbiegu ulic Licealnej i Spółdzielczej.  Ma ono na celu upamiętnienie pomordowanych pracowników przymusowych i więźniów pracujących w okresie II wojny światowej na terenie Fabryki Benzyny Syntetycznej w Pölitz.

Kilka lat temu te coroczne wydarzenie zainicjował ks. abp Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-kamieński.

W sobotę 30 Września o godzinie 18:00 przy budynku Filharmonii Szczecińskiej na dachu Muzeum Narodowego w Szczecinie - Centrum Dialogu Przełomy odbędzie się prezentacja kajaka Aleksandra Doby – Olek wraca do nas po licznych podróżach.

Burmistrz Polic Władysław Diakun serdecznie zaprasza na spotkanie  z Honorowym Obywatelem Polic.

Krzysztof Daukszewicz, Bogusław Nowicki, Kuba Sienkiewicz i Marek Stefankiewicz wystąpią 19 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Program wypełaniają kultowe piosenki i teksty wybitnych polskich bardów. Wszystko to okraszone satyryczną narracją nawiązuje do tradycyjnych biesiad poetyckich.

19 listopada 2017 r. godz. 17 - Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Po raz pierwszy, w dniu 30 września 2017 r. od godziny 12.00, przy placu zabaw w Wieńkowie odbędzie się impreza pn. „Sołtysiada i Biesiada”, skierowana do sołectw z terenu gminy , mająca charakter integracyjny.

Jednym z punktów imprezy będą zawody sportowe pomiędzy sołectwami – tytułowa „Sołtysiada”. W trakcie trwania imprezy przewidziano wiele atrakcji dla wszystkich mieszkańców sołectw.