W miniony weekend w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbyła się jedenasta już edycja Polickich Targów Gospodarczych, w których udział wzięły firmy oraz Stowarzyszenia z terenu Powiatu Polickiego oraz Niemiec, w tym m.in. Zoo Ueckermunde i miasto Pasewalk.

Do Polic przyjechało wielu zaproszonych gości, w tym delegacja z miasta partnerskiego Nowy Rozdół na Ukrainie reprezentowana m.in. przez burmistrza Andriya Meleshko, a także przedstawiciele z powiatu Vorpommern-Greifswald w osobach wicestarosty Jorga Hasselmanna oraz sekretarza Wernera Hackbartha. Nie zabrakło również delegacji z miasta partnerskiego Pasewalk (zastępcy burmistrz - Diana Vahl i Marco Schmidt) oraz zaprzyjaźnionych Hintersee (burmistrz Peggy Kundschaft), a także przedstawiciela Ueckermunde - Joachima Trikojata. 

Swoją ofertę w tegorocznej edycji przedstawiło 70 firm i Stowarzyszeń z terenu Powiatu Polickiego. Targi Gospodarcze organizowane przez Urząd Miejski w Policach są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, a także przedstawienia swojej oferty mieszkańcom gminy Police.

Targi Gospodarcze to także prezentacja dorobku artystycznego naszej gminy. Na scenie można było podziwiać zespoły dziecięce i młodzieżowe Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz polickich szkół i przedszkoli.